بازار فروش حلوا ارده رژیمی

بازار فروش حلوا ارده رژیمی-tahini.ir

اهمیت محصولات رژیمی موجب شده است تا بازار فروش این محصولات در کشور بسیار خوب و پرفروش دنبال شود و بازار فروش حلوا ارده رژیمی نیز در این بازار به چشم میخورد. همانطور که به خوبی اطلاع دارید در ایران شرکت های مختلفی به تولید و فراوری محصولات کنجدی می پردازند اما باید توجه داشت که شرکت کامور یکی ازشرکت هایی است که محصولات حلوا ارده را به صورت رژیمی تولید کرده و توانسته است بخشی از نیاز ایرانیان به این محصول را به خوبی فراهم سازد.

حلوا ارده رژیمی چیست؟

اگر با طرز تهیه حلوا ارده آشنایی داشته باشید احتمالا می دانید که شیرین کننده اصلی این خوراکی خوشمزه شکر یا پودر قند است اما این مواد کالری و قند بالایی دارند و مصرف زیاد آن ها حتی برای افراد سالم هم خطرناک است. به همین دلیل پزشکان و مخصصان تغذیه توصیه می کنند که مصرف این خوراکی باید به میزان محدود و صرفا در وعده صبحانه که نیاز بدن به شیرینی جات بیشتر است، انجام شود؛ اما اگر از علاقه مندان به این شیرینی خوش عطر و طعم هستید و نمی توانید مصرف آن را کنترل کنید نگران نباشید. یک راه عالی برای شما وجود دارد تا با دغدغه کمتری نسبت این خوراکی را مصرف کنید و آن استفاده از نوع رژیمی حلوا ارده است.

حلوا ارده رژیمی نوعی از حلوا ارده هاست که با همان عطر و طعم حلوا ارده های معمولی و تنها با قند طبیعی و مفید برای بدن تهیه می شود. بسته به کارخانه تولید کننده حلوا ارده رژیمی این ماده ممکن است با شیره خرما، عسل یا شیرین کننده هایی مانند ایزومالت که قند کمتری نسبت به شکر سفید و تصفیه شده دارند، تهیه شود.

مصرف حلوا ارده رژیمی مناسب چه افرادی است؟

بر خلاف حلوا ارده معمولی که مصرف آن برای گروه های خاصی از افراد ممنوع می باشد، مصرف حلوا ارده رژیمی برای همه گروه ها بلامانع است اما مصرف این خوراکی برای بعضی افراد مناسب تر است. این افراد گروه هایی هستند که قادر به مصرف حلوا ارده معمولی نبوده یا در صورت استفاده از نوع معمولی این خوراکی به هر دلیل دچار مشکل می شوند و عبارتند از:

  • مبتلایان به دیابت

افرادی که به دیابت مبتلا هستند نه تنها از مصرف حلوا ارده معمولی بلکه از مصرف بسیاری از خوراکی هایی که حاوی شکر و قند سفید باشند، منع می شوند اما این منع شدن به دلیل عدم امکان استفاده از این خوراکی ها نیست. خوشبختانه امروزه تمام خوراکی ها یک نمونه سالم سازی شده با مواد طبیعی مانند عسل و… را دارند و حلوا ارده رژیمی هم جزئی از آن هاست.

  • افراد مبتلا به چاقی

حلوا ارده در واقع یک ماده غذایی چاق کننده است و اگر در مصرف آن دقت نشود احتمال اضافه وزن به دلیل مصرف آن وجود دارد. به همین دلیل در بیشتر رژیم های لاغری مصرف این ماده توصیه نشده و به عنوان جایگزینی برای آن ارده و شیره را پیشنهاد می دهند که از نظر بافت و طعم تا حد زیادی با حلوا ارده متفاوت است. البته افرادی که به چاقی مبتلا بوده یا در حال اجرای یک رژیم لاغری هستند هم می توانند با مصرف حلوا ارده به صورت رژیمی هم مانع اضافه وزن خود شده و هم از خوراکی های محبوب خود محروم نشوند.

  • مادران باردار

دیگر گروهی که مصرف حلوا ارده رژیمی انتخاب بهتری برای آن هاست، مادران باردار هستند. زنان در این دوره به شدت نسبت به افزایش قند خون حساس می شوند و در صورت عدم کنترل این مشکل احتمال زایمان زودرس هم وجود دارد. به همین دلیل پزشکان به مادران باردار تا مدتی مصرف غذاهای مانند حلوا ارده رژیمی را توصیه می کنند.

  • کودکان

حلوا ارده رژیمی به خصوص حلوا ارده های تک نفره انتخاب خوبی برای کودکان هستند که هم سلامت دهان و داندن آن ها را حفظ کرده و هم مانع پیشروی مشکل آن ها می شوند.

بازار فروش حلوا ارده رژیمی به چه صورت است؟

به دلیل افزایش علاقه مردم به سالم خوردن خوراکی ها، این روزها تقاضا برای محصولات رژیمی به شدت افزایش پیدا کرده و همین موضوع بازار فروش خوبی برای آن ها فراهم کرده است. بازار فروش حلوه ارده رژیمی هم علی رغم اینکه مدت زمان زیادی از انجام این کار نمی‌گذرد، بسیار مناسب است و افرادی که در این کسب و کار وارد می شوند، می توانند به عنوان تجارتی پر سود به کسب درآمد بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.