عرضه اینترنتی ارده ۵۰۰ گرمی

عرضه اینترنتی ارده ۵۰۰ گرمی-tahini.ir

عرضه اینترنتی ارده ۵۰۰ گرمی به سراسر کشور بدون وجود محدودیت در بخش سفارش از طریق متقاضی و با قابلیت حذف واسطه در ارسال محصول، امکان پذیر می باشد.

نحوه تولید و شکل گیری ماده نهایی به نام ارده، ثمره کوبیده شدن و آسیاب شدن دانه های کنجد می باشد. به همین جهت ارده به تنهایی و بدون نیاز به هر گونه ماده افزودنی، خود یک وعده غذایی مفید در سلامت بدن به شمار می آید. عرضه اینترنتی ارده ۵۰۰ گرمی در کشور متناسب با نیاز متقاضیان به صورت نامحدود و بدون وجود واسطه در بخش ارسال محصول انجام پذیر خواهد بود.

ارده؛ ماده‌ای مغذی و سرشار از ویتامین و کلسیم مورد نیاز بدن می‌باشد، به همین خاطر مصرف روزانه آن برای همه افراد خانواده توصیه می‌شود، زیرا از مواد مفیدی چون کنجد نرم و سابیده شده تهیه و تولید شده‌است. طبیعت ارده بسیار گرم بوده، بنابراین مناسب افرادی می‌باشد، دارای طبیعتی سرد مزاج می‌باشند، ناگفته نماند ارده بسیار انرژی زا می‌باشد، در این صورت برترین وعده غذایی برای صبحانه بشمار می‌آید، تا انرژی مورد نیاز بدن از این طریق دریافت می‌شود‌.

از این ماده بسیار مغذی برای درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری شایع همچون کم خونی، پیشگیری سرطان، آنفولانزا و غیره بهره گرفته می‌شود، زیرا بسیار طبیعی و فاقد هرگونه مواد شیمیایی می‌باشد.

عرضه اینترنتی ارده ۵۰۰ گرمی امروز در بسیاری از سایت‌های معتبر به صورت عمده و بسته بندی متعدد قابل سفارش می‌باشد. ارده دارای خواص و فواید بسیاری می‌باشد؛ ما قصد داریم در این مقاله به ذکر آن‌ها بپردازیم، با ما همراه باشید.

خواص ارده کنجد:

ارده کنجد بسیار مغذی و دارای خواص متعددیست و نیز برای درمان و پیشگیری بیماری‌های گوناگون  و شایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، که از جمله موارد ذیل می‌باشد:

  • کاهش کلسترول خون

مصرف متعادل این نوع ارده؛ سبب کاهش چربی خون بد بدن همان کلسترول و نیز افزایش چربی مورد نیاز بدن (hdl) می‌شود.

  • پیشگیری از لخته شدن خون

ارده کنجد؛ به دلیل دارا بودن خواص آنتی ترومبوتیک،  با تعادل نمودن جریان خون؛ از لخته شدن خون در بدن پیشگیری نموده‌است.

  • تامین کلسیم بدن و درمان درد مفاصل

این مواد مغذی مفید، سرشار از کلسیم‌ها و پروتئین مورد نیاز بدن می‌باشد، مصرف روزانه این نوع محصول سبب تامین کلسیم در بدن می‌گردد، در نتیجه برای درمان درد مفاصل و نیز استحکام بندی استخوان بدن بسیار مفید و مغذی هستند.

  • بهبود سیستم عصبی

فسفر موجود در ارده؛ می‌تواند، برترین نوع دارویی گیاهی جهت بهبود سیستم عصبی مغز و درمان بیمار‌های عصبی از جمله استرس، اصطراب، آلزایمر  غیره باشد، زیرا این ماده بسیار گرم بوده است؛ در نتیجه  سبب آزاد شدن انسداد خون در مغز می‌گردد، در ضمن این نوع ارده کنجد از سلول‌های عصبی مغز در مقابل رادیکال‌های آزاد حفاظت نموده‌ است.

  • پیشگیری از بیماری سرطان

یکی از عواملی که سبب تشکیل توده‌هایی سرطانی در بخش‌های متعدد بدن می‌گردد، نبود آنتی اکسیدان در بدن می‌باشد، اما ارده کنجد به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان مفید و قوی نظیر sesamol، sesamin سبب بروز و تشکیل سلول‌های سرطان در ریه، کبد و سایر بخش‌های متعدد بدن می‌گردد. به همین دلیل توصیه می‌شود، همه گروه سنی جهت جلوگیری و پیشگیری از این نوع بیماری که امروزه بسیار شایع می‌باشد، روزانه به مقدار متعادلی از این نوع محصول استفاده نمایند.

  • مکمل غذایی در بدن‌سازی

امروزه در بسیاری از باشگاه‌های بدن سازی از ارده کنجد به عنوان مکمل غذایی جهت تامین انرژی بدن در زمان فعالیت بدنی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا این نوع محصول سرشار از ویتامین لازم از جمله ویتامین B می‌باشد، که باعث می‌شود بافت‌های عضلانی ترمیم و تقویت گردد.

  • درمان سرما خوردگی و آنفولانزا

وجود امگا۳ و نیز ترکیبی بسیار قوی از اجتماع پروتیین و ویتامین در این نوع مواد مغذی سبب پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری‌ها نظیر سرماخوردگی و آنفولانزا گردیده است.

  • درمان کم‌ خونی

امروز اکثر خانم‌ها به دلیل بیماری‌های زنانه از کم خونی مزمن و خطرناک بسیار رنج می‌برند، توصیه می‌شود جهت جلوگیری از فقر آهن و‌کم خوبی روزانه از ارده کنجد استفاده نمایید.

  • مناسب افراد سرد مزاج

طبیعت این نوع ارده بسیارگرمی و خشک بوده، بنابراین مناسبی افرادی که دارای طبیعت سرد و تر هستند، ناگفته نماند مصرف بی رویه این نوع محصول برای افراد که دارای طبیعت گرم و خشک هستند؛ توصیه نمی‌شود. در ضمن بهترین فصول برای مصرف این نوع محصول؛ فصول سرد زمستانی می‌باشد.

به همین دلایلی که در باا ذکر کردیم عرضه اینترنتی ارده می تواند بسیار سودمند و هدفمند باشد.

کالری ارده:

ارده دارای ارزش غذایی بسیاری می‌باشد از جمله:

انرژی

کربوهیدرات

پروتیئن

آب

ویتامین ب۱،۲،۳

ویتامین آ

پانتوتنیک اسید

ویتامین ب۱۲

کلسیم

فسفر منیزیم

آهن

سدیم

پتاسیم

روی

کربوهیدرات

امگا۳

در پایان قابل ذکر است که عرضه اینترنتی ارده ۵۰۰ گرمی امروز در بسیاری از سایت‌های معتبر به صورت انلاین قابل سفارش می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.