قیمت حلوا ارده شابلی اردکان

قیمت حلوا ارده شابلی اردکان-tahini.ir

شرکت تولیدی حلوا ارده حاج حسین شابلی در شهرستان اردکان محصولات خود را در دو کیفیت و با دو قیمت تولید کرده و در بازار عرضه می دارد. حاج حسین شابلی و حاج عباس بهجتی دو شرکت بزرگ در اردکان هستند که به جهت تولید انواع محصولات کنجدی مانند ارده و حلوا ارده در ایران مطرح شده اند. هم اکنون برند شابلی و بهجتی از شناخته شده ترین نشان های تجاری در حوزه محصولات فرآوری شده از دانه روغنی کنجد می باشد.

حلوا ارده تولید شده در برند شابلی علاوه بر اینکه یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید حلوا ارده در اردکان یزد است، محصولات با کیفیتی نیز دارد و قیمت حلوا ارده شابلی اردکان قیمت بسیار مناسبی است که به بازار عرضه می شود. محصولات شابلی در تمام انواع و مدل ها به سراسر ایران صادر می شوند و در تمام شهرها امکان استفاده از تولیدات کنجدی این برند مطرح و مرغوب وجود دارد.

خرید محصولات این برند به روش های مختلفی امکان پذیر است که یکی از آنها خرید به صورت اینترنتی و تهیه غیر حضوری محصولات است. در خرید غیرحضوری یکی از بزرگترین دغدغه ها قیمت محصولات است. بیشتر مشتریان در خرید غیر حضوری به دنبال محصولی هستند که در کنار کیفیت مناسب با قیمت معقولانه ای نیز به فروش برسد. البته که قیمت محصولاتی که از کنجد تهیه می شوند به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

عوامل موثر در قیمت حلوا ارده شابلی اردکان

عوامل مختلفی در تعیین قیمت حلوا ارده شابلی اردکان موثر می باشند که برخی از مهم ترین آن ها عبارت از موارد زیر می باشند.

  • کیفیت کنجد

همانطور که گفته شد محصولات کنجدی شابلی با دو کیفیت تولید می شوند که یکی از آنها کیفیت عالی و کنجد ایرانی و مرغوب و دیگری کیفیت متوسط اما مناسب از کنجد خارجی است. در مورد کنجد خارجی که محصولات تولید شده از آن با قیمت پایین تری به فروش می رسد نیز در برند شابلی تلاش می‌شود مرغوبترین نوع کنجد خریداری شود.

  • هزینه های تولید

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت حلوا ارده در برندهای مختلف هزینه هایی است که صرف تولید ارده و دیگر محصولات کنجدی می‌شود. در برند شابلی تلاش می‌شود که تا حد امکان کمترین مبلغ برای هزینه های تولید در محصول لحاظ شود. این موضوع کمک می کند که باکیفیت ترین انواع ارده در این برند هم قیمت مناسبی داشته باشند.

  • بسته بندی

نوع بسته بندی دیگر عامل موثر بر قیمت حلوا ارده در برند شابلی و دیگر برندها است. البته این موضوع هم در قیمت حلوا ارده شابلی اردکان، طوری در نظر گرفته شده که مشتریان کمترین هزینه را بابت آن پرداخت کنند. با توجه به اینکه امکان بسته بندی در انواع مختلف وجود دارد نوعی از آن انتخاب می‌شود که علی رغم کیفیت مناسب و حفظ سلامت و تازگی محصول تا رسیدن به دست مشتری، قیمت چندان بالایی هم نداشته باشد.

مزایای خرید حلوا ارده کنجدی شابلی اردکان

بیشترین دلیل محبوبیت این برند تولید کننده محصولات کنجدی، مزایایی است که خرید از آن دارد. خرید حلوا ارده کنجدی از برند شابلی اردکان مزایای زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • تنوع کیفیت و قیمت

داشتن دو کیفیت و دو قیمت برای محصولات کمک می کند که مشتریان ایران را داشته باشند که حلوا ارده مورد نیاز خود را با توجه به بودجه که در اختیار دارند در یکی از انواع کیفیت ها خریداری کنند. طبیعتاً حلوا ارده با قیمت بالاتر از بهترین کیفیت را دارد اما این موضوع به معنی بی کیفیت بودن حلوا ارده قیمت پایین نیست. کیفیت پایین تر از این حلوا ارد هم نسبت به بسیاری از محصولات موجود در بازار مرغوب تر است تمام نیازهای بدن را تامین میکند.

  • اصالت محصول

مزیت دیگر خرید محصولات کنجدی از این برند اصالت محصول است. با توجه به اینکه محصول توسط تولید کننده ای معتبر تولید میشود، می توان از این موضوع مطمئن بود که هیچ گونه ماده نگهدارنده یا محصولات جانبی برای تغییر طعم و کیفیت محصول به حلوا ارده اضافه نشده و حلوا ارده در هر کیفیتی خالص باشد.

  • ارسال سریع

از مزایای خرید محصول از این برند می توان به ارسال سریع محصولات به دست مشتریان اشاره کرد. این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا که هرچقدر محصول سریعتر به دست مشتری برسد تازه تر بوده و کیفیت بهتری دارد. علاوه بر ارسال سریع تلاش می‌شود که محصول ارسالی برای مشتری تازه تولید شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.