صنایع غذایی آرسا شما را به خرید بهترین محصولات کنجدی دعوت می نماید.

قیمت عمده ارده کنجد سنتی یزد

آنچه در این مقاله میخوانید...

ارده کنجد سنتی یزدقیمت عمده ارده کنجد

قیمت عمده ارده کنجد سنتی یزد بسیار مناسب تر از قیمت عمده این محصول در شهر های مختلف می باشد زیرا این محصول در استان یزد توسط کارگاه ها و کارخانه های تولیدی مجهز و پیشرفته تولید می گردد زیرا به عبارتی استان یزد به عنوان قطب اصل تولید ارده کنجد سنتی شناخته می شود.

ارده کنجد به عنوان یکی از مقوی ترین و پرخاصیت ترین انواع محصولات ارگانیک در کشور به شمار می آید که از گیاه کنجد تهیه می شود و این محصول و محصولاتی همچون روغن ارده، حلواارده و انواع کرم ارده به عنوان مهم ترین فرآورده های کنجدی از گذشته تا کنون مورد توجه مردم بوده و  در سبد کالایی بسیاری از مردم به عنوان مواد غذایی مهم و پرخاصیت قرار می گرفته است.

ارده کنجد سنتی یزد

ارده کنجد سنتی یزد به عنوان معروف ترین و پرطرفدار ترین ارده کنجد در کشور شناخته می شود و اکثر مردم نیز استان یزد به خصوص شهر اردکان را به محصولات کنجدی همچون ارده کنجد می شناسند و حجم بالایی از کنجد وارداتی ایران به کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ارده کنجد در استان یزد انقال می یابد و حجم بالایی از محصولات کنجدی کل کشور از استان یزد از طریق باربری های مختلف به صورت فله و بسته بندی برای شهر های مختلف ایران ارسال می شود.

قیمت عمده ارده کنجد

قیمت عمده ارده کنجد در شهر های مختلف استان یزد به خصوص اردکان بسیار مناسب تر بوده و به عبارتی می توان در استان یزد از کارگاه ها و کارخانه های تولیدی فرآورده های کنجدی اقدام به خرید ارده کنجد به صورت مستقیم و دست اول کرد. قیمت عمده ارده کنجد تقریبا در مراکز تولیدی استان یزد یکسان می باشد و تنها عواملی نظیر بسته بندی، برند تولید کننده و موارد جزئی باعث ایجاد اختلافات جزئی قیمت در محصولات کنجدی همچون ارده کنجد می شود.

در پایان پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت عمده ارده کنجد سنتی یزد با کارشناسان و مشاوران فروش ما در ار تباط باشید.

آقای یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

صنایع غذایی آرسا شما را به خرید بهترین محصولات کنجدی دعوت می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای یوسفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136813467

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: arsasales@

instagram icon اینستاگرام: arsafoods@

email icon ایمیل: arsafoods@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.