قیمت مناسب حلوا ارده باشیره توت

ارده یکی از محصولات غذایی ارگانیک بسیار سالم جهت صبحانه می باشد که از آن جهت تهیه حلوا ارده نیز استفاده می ‌شود. حلوا ارده به تنهایی یا همراه با شیره توت از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. حلوا ارده باشیره توت مقوی ترین خوراکی مورد استفاده برای صبحانه و میان وعده است که با قیمت مناسب توسط فروشگاه عرضه کننده این محصول به خریداران ارائه می ‌شود و خریداران بایستی قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت حلوا ارده اقدام کنند.

قیمت مناسب حلوا ارده باشیره توت

مواد تشکیل دهنده حلوا ارده باشیره توت

مواد تشکیل دهنده حلوا ارده باشیره توت حلوا ارده با شیره توت محصولی بسیار مقوی جهت صبحانه است که اغلب با نان مصرف می گردد. این حلوا به غیر از شیره توت از ترکیباتی همچون کنجد سفید، گلوکز، شکر آسیاب شده، اسانس هل، وانیل، انواع مغزهای خوراکی، عصاره گیاه چوبک تشکیل به دست آمده است. این مواد به نسبت های دقیق با همدیگر کاملاً مخلوط می شوند و محصولی تحت عنوان حلوا ارده با شیره توت را تولید می کنند.

در ترکیب این محصول از کنجد تفت داده شده که آسیاب شده استفاده می گردد که به دلیل میزان روغن بالای این کنجد شکل مایع دارد. این محصول به دلیل نوع ترکیبات موجود در آن در مجاورت هوا گرم خراب می شود و نباید در تماس با رطوبت باشد بنابراین باید آن را در جای خشک و خنک نگه داری کرده که معمولاً این امکان یخچال می باشد.

فروشگاه انواع حلوا ارده باشیره توت

فروشگاه انواع حلوا ارده باشیره توت فروشگاه حلوا ارده با شیره توت اقدام به ارائه این محصول با کیفیت و مرغوب نموده است و آن را در حجم های مختلف به خریداران ارائه می ‌کند. خریداران این نوع محصول می توانند آن را به صورت عمده ای از این فروشگاه درخواست نمایند و در اسرع وقت آن را دریافت کنند.

برای ارتباط با این فروشگاه روش‌های مستقیم مختلفی وجود دارد که نیاز به واسطه ها را به طور کل از بین می برد. با این فروشگاه از طریق همین وب سایت ارتباط برقرار کرد و از مشخصات انواع مختلف این حلوا و قیمت روز آن ها مطلع شد و در نهایت ثبت سفارش را در قسمت فروش سایت انجام داد همچنین می ‌توان از شماره تلفن های موجود در سایت که توسط فروشگاه ‌ارائه شده است استفاده کرد و سفارش خود را به صورت تلفنی اعلام نمود.

خرید از این فروشگاه از طریق شبکه های اجتماعی نیز امکان پذیر است و لینک این شبکه‌ها توسط فروشگاه در وب سایت گذاشته شده است. ارتباط با فروشگاه از این طریق امکان آشنایی بیشتر خریدار با فروشگاه را فراهم ساخته و استعلام قیمت و ثبت سفارش را راحت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.