نمایندگی خرید بهترین ارده سنتی یزد

نمایندگی ارده سنتی

یک مرکز بزرگ و صاحب نام تحت عنوان نمایندگی خرید بهترین ارده سنتی در استان یزد باعث شده تا تاجران و فعالان حوزه ی مواد غذایی از شهرستان ها و شهر های مختلف برای خرید این محصول شگفت انگیز و معجزه گر مسافت های کم یا زیادی را برای خرید آن طی نمایند. شاید برخی از افراد تصور نمایند که ارده کنجد در شهر های مختلف تولید و روانه بازار می شود اما این نکته را باید ذکر کرد که ارده کنجد سنتی یزد از نظر کیفیت، طعم و  رنگ بسیار بهتر از ارده کنجد تولید شده توسط شرکت های تولیدی مختلفی می باشد و به همین دلیل نیز اکثر تاجران و مراکز فروش مواد غذایی ترجیح می دهند محصولات کنجدی مورد نیاز خود از جمله ارده کنجد را تنها از مراکز تولید و یا نمایندگی های خرید این مراکز تولیدی خریداری کنند.

نمایندگی ارده سنتی یزد

اغلب شرکت های تولید کننده ارده سنتی یزد در شهر های مختلف کشور دارای نمایندگی های مجاز فروش می باشند و برخی از آن ها سعی می کنند از طریق یک واحد فروش مجهز و استفاده از بازاریابان و تبلیغات گسترده در شهر های مختلف اقدام به اعطای نمایندگی به شرکت ها و مراکز  فروش مواد غذایی نمایند.

در نمایندگی خرید ارده سنتی یزد علاوه بر ارده کنجد محصولات کنجدی دیگری همچون ارده شکلاتی و کرم ارده و روغن ارده و… نیز به فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.